Senior Via

Vážení zákazníci, ve dnech 8-9-10.8.2018, budou pobočky Brno, Ostrava otevřeny pouze do 13h.

V případě dotazů nebo konzultace prosím volejte na info linku      +420 702 065 120, 702 191 968. Infolinka je v provozu Po-Pá  9-16h.

Děkujeme za pochopení


Potřeby pro seniory jako na dlani. Seniorům a jejich blízkým chceme nabídnout komplexní sortiment výrobků pro naplněný aktivní a kvalitní život.

 

Společnost Senior Via, s.r.o. je česká společnost, která se zaměřuje na prodej potřeb pro seniory. Seniorům a jejich blízkým chceme nabídnout komplexní sortiment výrobků, které přispějí k tomu, aby co nejdéle žili naplněný aktivní a kvalitní život, protože věříme, že stáří není nemoc, ale jen jedno z životních období.

Našim zákazníkům nabízíme ucelenou řadu výrobků zahrnující nejen pomůcky pro domácí péči a pomůcky pro usnadnění sebeobsluhy, ale i potravinové doplňky, zdravotnické prostředky a kosmetické přípravky, vše zaměřené na zdravotní obtíže specifické pro stáří. Naleznete u nás také ucelený sortiment textilu a praktických doplňků do domácnosti seniorů, které mohou být nápaditým a praktickým dárkem pro Vaše blízké.

Pomůcek pro domácí péči je na trhu velký výběr, všechny však nejsou pro seniory vhodné. Tady neplatí, že dražší a sofistikovanější pomůcka znamená lepší řešení. Při výběru pomůcek pro seniory je třeba mít na zřeteli zejména specifika jeho používání a jednoduchost ovládání. Výrobky se značkou Senior Via jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám svých uživatelů, byly fukční, ale zároveň splňovaly také nároky na jednoduchou a bezpečnou obsluhu. Také potravinové doplňky, zdravotnické prostředky a kosmetické přípravky, které našim zákazníkům nabízíme, splňují vysoké nároky na podpůrnou péči za rozumnou cenu.

Naši vyškolení poradci Vám vždy rádi ochotně poradí, poradenský a informační servis poskytujeme po celé ČR. Neváhejte se na nás proto obrátit, rádi Vás přivítáme, ať už v prodejnách Senior Via v Praze, Brně a Ostravě, nebo na telefonické infolince + 420 702 065 120 či přes kontaktní formulář na těchto internetových stránkách.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru

Doporučujeme
  
Copyright 2015 - 2018 © SeniorVia, s.r.o.